Ošetrenie detí

Pri ošetrení postupujeme s veľmi citlivým psychologickým prístupom.

Dieťa by malo navštíviť zubára v čase keď sa mu prerežú mliečne zúbky. Náš odborný tím naučí nielen dieťa, ale aj rodiča správnu techniku čistenia zubov a starostlivosti o dutinu ústnu. Tým sa minimalizuje možnosť vzniku kazu.

Medzi hlavné výhody patrí to, že dieťa si zvykne na zubnú ambulanciu a jeho návštěvu nemá spojenú s bolesťou. Každé dieťa je iné a má iné nároky v rôznom veku, preto k nim vždy pristupujeme individuálne. Pri ošetrení postupujeme s veľmi citlivým psychologickým prístupom. Navštívte nás so svojou ratolesťou čím skôr! Deti po ošetrení odchádzajú usmiate a s malou pozornosťou.

Naším cieľom je dlhodobé poskytovanie kvalitných služieb v príjemnom prostredí za rozumné ceny a tiež uspokojenie požiadaviek aj najnáročnejších pacientov, o čom svedčí poskytnutie zdravotnej starostlivosti aj cez víkendy! Spokojnosť a komfort pacientov pri ošetreniach sú našou prioritou.

Ošetrenie detí v celkovej anestéze

Detských pacientov, ktorý majú neprekonateľný strach, mentálne alebo fyzické postihnutie, ktoré neumožňuje ošetrenie v lokálnej anestéze, je možné ošetriť v celkovej anestéze. Viac o celkovej anetéze si môžete prečítať na podstráke celková anestéza

Objednajte sa